Lezecká stena

VŠEOBECNÉ INFORMACIE:

Umelá lezecká stena je umiestnená na terase Kontakt – Mládežníckeho centra (vo vonkajšej časti kaviarne). Prevádzkovateľom lezeckej steny je naše občianske združenie DELF, o.z. (nie KONTAKTcafé 🙂 ), preto všetky informácie získate u nás, na našom webe, facebooku alebo priamo u našej Janky, ktorá koordinuje termíny, výcviky a poskytuje informácie – 0907 079 142.

Lezecká stena je 11,5m vysoká, široká 5m, v tvare obráteného písmena U s rôznymi obtiažnosťami lezeckých trás, pričom na lezeckej stene môžu liezť viacerí lezci naraz.  Pre lezcov je zabezpečený vyškolený inštruktor, ako aj lezecký materiál : lano, karabíny, lezecký úväz, magnézium (lezecké topánky kvôli hygienickým opatreniam nepožičiavame). 

KEDY JE LEZECKÁ STENA OTVORENÁ

KTO MOŽE LIEZŤ

Každý lezec svojím podpisom potvrdzuje, že bol oboznámený s prevádzkovým poriadkom lezeckej steny a zaväzuje sa ho dodržiavať. V prípade ak má záujemca o lezenie menej ako 18 rokov, je nevyhnutný súhlas (podpis) zákonného zástupcu.

Príslušné tlačivo môžete vyplniť a podpísať priamo na mieste (počas otváracích hodín lezeckej steny) alebo si ho môžete stiahnuť tu a vyplnené doniesť so sebou:
1.  do 15 rokov
2.  od 15 do 18 rokov
3. nad 18 rokov
4. hromadné tlačivo pre školy/ skupiny

Lezecká sezóna zvyčajne trvá od apríla do októbra.

ČO VÁM ZABEZPEČÍME?
Pre lezcov je zabezpečený vyškolený inštruktor (to znamená, že keď prídete, vždy vás má kto zaistiť :), ako aj lezecký materiál : lano, karabíny, lezecký úväz, magnézium (lezecké topánky kvôli hygienickým opatreniam nepožičiavame).

Viac o poplatkoch (členských príspevkoch) tu – CENNÍK.

Pre akékoľvek informácie alebo rezervácie volajte prevádzkovateľovi 0907 079 142 (prosíme nevolajte do kaviarne Kontaktcafe).